Затримано коригувальника ракетних ударів по Бахмуту

Затримано коригувальника ракетних ударів по Бахмуту

Фото: СБУ Слідчі СБУ вже повідомили затриманому про підозру

Для комунікації з окупантами агент використовував заздалегідь відпрацьований анонімний канал одного з месенджерів.

Співробітники СБУ провели спецоперацію в Донецькій області, за підсумками якої було встановлено та затримано російського агента, який проводив розвідувально-підривну діяльність у регіоні. Про це повідомляється на сайті спецслужби зранку у понеділок, 31 жовтня.

“Зловмисник коригував ракетно-артилерійські обстріли по інфраструктурі Бахмута, а потім передавав окупантам інформацію про їхні “результати”. Також він інформував загарбників про стан об’єктів критичної інфраструктури та внутрішню обстановку в місті після повітряних ударів ворога”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, зловмисник об’їжджав територію району для прихованого спостереження за місцями тимчасового розташування та маршрутами переміщення підрозділів ЗСУ.

Зібрані розвіддані він передавав своєму російському “координатору”. Ним виявився представник спецслужб країни-агресора, особу якого вдалося ідентифікувати.

Для комунікації з окупантами агент використовував заздалегідь відпрацьований анонімний канал одного з месенджерів. Розвідувальну інформацію переправляв у вигляді медіафайлів із детальним описом об’єктів та місцевості, де вони розташовані.

Під час затримання зловмисника у нього виявлено мобільний телефон із підтвердженнями прихованої передачі закритої інформації до Росії.

Слідчі СБУ повідомили затриманому про підозру у скоєнні злочину. Матеріали кримінального провадження вже направлені до суду для розгляду по суті.

Раніше в Миколаєві було затримано агентку РФ, яка повідомляла ворогові про дислокацію літаків. Жінка також повідомляла “кураторам” про розміщення стратегічно важливої ​​критичної інфраструктури на території регіону.

СБУ почала перевіряти критичну інфраструктуру на наявність колаборантів

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни