Заступник міністра оборони спрогнозував, що до кінця грудня ЗСУ увійдуть до Криму – Новини України

Заступник міністра оборони спрогнозував, що до кінця грудня ЗСУ увійдуть до Криму - Новини України

Українські захисники можуть увійти до Криму вже у грудні, а до кінця весни 2023 року – завершити війну. Про це заявив заступник міністра оборони Володимир Гаврилов в інтерв’ю американському телеканалу “Sky News”.

– Це лише питання часу, і, звичайно, ми хотіли б зробити це раніше, ніж пізніше. Ми можемо зробити крок у Крим, наприклад, до кінця грудня. Можливо можливо. Не виключено, що так і буде, – заявив Гаврилов.

За його словами, наші захисники продовжуватимуть боротися всю зиму, незважаючи на суворі умови, низькі температури та виснаження.

– Ми не маємо права зупинятися. Ми маємо просуватися вперед. Звичайно, у цьому випадку війна займе якийсь час. Але я відчуваю, що до кінця весни ця війна закінчиться, – наголосив він.

Щодо мирних переговорів, Гаврилов нагадав, що це питання буде розглянуте Україною лише після того, як росіяни покинуть усі території України Кремлем, включаючи Крим та Донбас.

– Усередині українського суспільства є рішення, що ми йдемо до кінця. Не має значення, який сценарій лежить на столі. Люди заплатили багато крові, багато зусиль за те, чого ми вже досягли, і всі знають, що будь-яка затримка чи заморожений конфлікт – це лише продовження цієї війни проти існування України як нації, – наголосив заступник міністра.

Про те, що війна Росії проти України може завершитися до кінця весни 2023 раніше прогнозував і начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов. За його словами, вже взимку війна “вщухне”, а після зими почнеться завершення цього конфлікту з виходом на першому етапі на адмінкордоні станом на 1991 рік.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни