Засновник Goodvalley Том Аксельгаард зустрівся з калуськими волонтерами

Засновник однієї з провідних сільськогосподарських компаній “Goodvalley”, яка працює на Прикарпатті, почесний консул України в Данії Том Аксельгаард цими днями перебуває в Калуші. 14 Грудня, 2022, 12:00 Калуш Переглядів: 1091 Гості з Данії побували у палаці культури “Юність”, де діє один з осередків волонтерства

Після повномасштабного вторгнення росії Том Аксельгаард створив у березні 2022 року проєкт “Help Ukraine Now” для допомоги українцям, інформують “Вікна”.

Команда проєкту “Help Ukraine Now” складається з представників усіх локацій “Ґудвеллі”: український офіс координує процес збору інформації про потреби і, безпосередньо, розподіляє допомогу між ГО, волонтерами та населеними пунктами; організатори проєкту з Данії збирають кошти, організовують акції та зустрічі для людей за кордоном, які прагнуть підтримати Україну; а колеги з “Ґудвеллі Польська” координують усі питання на території Польщі.

Цими днями засновник однієї з провідних сільськогосподарських компаній “Goodvalley” перебуває в Калуші, де разом із Софією Гаммерсков-Якобсен знайомиться налагоджує контакти з волонтерами, які допомагають ЗСУ, та вивчає потреби вимушених переселенців.

Данці, зокрема, побували в благодійному фонді “Крила підтримки”.

Також гості з Данії побували у палаці культури “Юність”, де діє один з осередків волонтерства. Координатор волонтерів Ірина Кречковська показала, які теплі шкарпетки плетуть волонтери та пригостила гостей кавою.

Засновники проєкту проєкт “Help Ukraine Now” поспілкувалися з волонтерами, які від лютого 2022 року працюють над маскувальними сітками, необхідними на передовій. Волонтери описали процес виробництва сітки та розповіли, які необхідно матеріали.

Гості отримали від волонтерів у подарунок патріотичні сувеніри та, своєю чергою, подарували солодощі та екосумки, які виробляють в Данії.

Також засновники проєкту допомоги українцям відвідали школу, яку відремонтували для розміщення людей, які втекли з прифронтових міст.

Як відомо, “Ґудвеллі Україна” долучилася до облаштування побутовою технікою першого в Калуській громаді прихистку. Загалом за кошти агрокомпанії для прихистку придбано 2 холодильники та 4 мікрохвильові печі марки Samsung, порохотяг Karcher, електричну плиту та морозильну скриню Beko, 8 електрочайників Bosch, 4 тостери Philips та мультиварку Moulinex для тих, хто втратив усе через війну. Таким чином компанія “Ґудвеллі Україна” вкотре підтверджує свій статус соціально орієнтованої та є зразком соціально відповідального бізнесу, який підставляє міцне плече українцям, роблячи великий внесок у Перемогу.

Одна із мешканок притулку Леся дуже вдячна за місце для проживання. Жінка чотири місяці перебувала під російською окупацією, а коли звідти вдалося втекти, поїхала на захід. Вона була продавцем, але зараз зруйновані і її квартира, і будинок сім’ї. Тож прямо зараз вона не може повернутися назад, і рада бути тут.

“Я навіть не смію думати про те, які переживання вона має в багажі, і все ж її тепле серце і добрі очі так світяться”, — зазначила гостя з Данії.

За словами Софії Гаммерсков-Якобсен, нині Україна через пошкодження енергетичної інфраструктури нагадує країну генераторів. А ще гостям було, за їхніми словами, моторошно і жахливо через оголошену повітряну тривогу.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни