Засновник “1+1” Роднянський відреагував на свій заочний арешт у Росії – Новини України

Засновник "1+1" Роднянський відреагував на свій заочний арешт у Росії - Новини України

Кінопродюсер та засновник каналу “1+1” Олександр Роднянський заявив, що продовжить розповідати про війну в Україні незважаючи на заочний арешт у Росії. Про цю новину він дізнався, перебуваючи на Каннському кінофестивалі.

– Мене та одного з найкращих російських драматургів і режисерів (йдеться про Івана Вирипаєва. – Ред.) заарештували за те, що ми говорили правду про війну. Називали усе своїми словами. А не брехливими бюрократичними конструкціями. Війну – війною. Воєнні злочини – воєнними злочинами. Агресію Росії – агресією Росії. Жодних СВО, «нападів НАТО», «порятунку росіян». Писати й говорити я продовжу і в майбутньому. Як тут, у своїх акаунтах в інстаграмі та телеграмі, так і в українських та міжнародних засобах масової інформації. Як і у випадку з наданням мені статусу іноземного агента, кримінальну справу та заочний арешт я розглядаю як знак офіційного визнання, – написав Роднянський. 

Після початку повномасштабного вторгнення Роднянський виїхав із Росії і засудив російську агресію. Продюсер декілька разів приїжджав до Києва у воєнний час. Його син Олександр Роднянський-молодший працює радником президента України Володимира Зеленського з економічних питань.

Роднянський у 1995 році створив телеканал «1+1», але вже у 1999-му переїхав працювати до Москви. Для російського телебачення він продюсував серіали «Моя прекрасная няня», «Кадетство», «Бедная Настя», «Белая гвардия». Одним із найпопулярніших серіалів Роднянського є «День народження Буржуя», знятий “1+1” та російським каналом НТВ.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни