Замість Тихановської депутати Ради співпрацюватимуть із полком Калиновського – Новини України

Замість Тихановської депутати Ради співпрацюватимуть із полком Калиновського - Новини України

Фото: t.me/belwarriors

Депутати Верховної Ради вперше зустрілися з добровольцями з Білорусі, котрі воюють на боці України. Зустріч відбулася у Києві, повідомила прес-служба полку Кастуся Калиновського.

– Українська сторона висловила повагу білорусам, які зі зброєю в руках борються за Україну, і заявила про бажання співпрацювати з полком Калиновського як законним представником білоруського народу, – йдеться у телеграм-каналі полку.

З білоруськими добровольцями зустрілися члени міжфракційного об’єднання “Демократична Білорусь”. Представники полку заявили, що депутати можуть винести на голосування резолюцію про визнання Білорусі територією, яка тимчасово окупована Росією. Сторони домовились про постійну співпрацю.

– Домовлено, що депутати Верховної Ради України разом із представниками Полка Калиновського захищатимуть інтереси білоруського народу в європейських та світових парламентських інституціях ОБСЄ, ПАРЄ, Парламентської асамблеї НАТО, – йдеться у повідомленні.

На зустрічі були присутні Олексій Гончаренко, Вадим Галайчук, Софія Федина, Марія Мезенцева, Євгенія Кравчук, Ірина Геращенко, Микита Потураєв, Єгор Чернєв, Олександр Маріковський, Богдан Яременко та Сергій Швець.

Олексій Гончаренко нагадав у своєму телеграм-каналі, що міжфракційне депутатське об’єднання «За демократичну Білорусь» створили у 2020 році, ще до президентських виборів у Білорусі. Сьогодні до об’єднання приєдналися вісім депутатів: Вадим Галайчук, Євгенія Кравчук, Микита Потураєв, Єгор Чернєв, Марія Мезенцева, Олександр Маріковський, Сергій Швець та Богдан Яременко. Разом із Гончаренком співголовою групи став Вадим Галайчук. Нардеп зазначив, що більшість депутатів об’єднання займаються міжнародними відносинами.

– Велика честь зустрітися з представниками Полку Калиновського! Починаємо потужну співпрацю! – написала Марія Мезенцева, голова української делегації у ПАРЄ.

15 жовтня голова комітету із закордонних справ Верховної Ради та член фракції “Слуга народу” Олександр Мережко заявив, що Україна не визнає перехідний кабінет на чолі з екс-кандидатом у президенти Білорусі Світланою Тихановською через “недостатньо чітку” позицію щодо Росії.

18 жовтня Верховна Рада визнала республіку Ічкерія тимчасово окупованою Росією та геноцид чеченського народу. 7 жовтня Володимир Зеленський підписав указ про визнання Курильських островів територією Японії, яка тимчасово окупована Росією.

Замість Тихановської депутати Ради співпрацюватимуть із полком Калиновського - Новини України

Замість Тихановської депутати Ради співпрацюватимуть із полком Калиновського - Новини України

Фото: t.me/belwarriors

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни