Залужний подякував українцям за стійкість: Ми стали міцнішими за бетон і стали – Новини України

Залужний подякував українцям за стійкість: Ми стали міцнішими за бетон і стали - Новини України

Фото: t.me/CinCAFU

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний подякував усім українцям за стійкість, підтримку та віру. Про це він заявив у телеграмі.

– Основа нашої стійкості – люди. Звичайні люди. Звичайні Герої. Серед нас. З нами у строю, – зазначив Залужний. – Це люди, які взяли до рук зброю, щоб захистити своїх рідних, свої будинки та свою державу від ворожої непровокованої та невиправданої агресії. Це люди, які зараз, у цю хвилину, б’ють окупанта, тримають позиції, мерзнуть у холодній”. Але рідній землі, рятують життя побратимам, допомагають війську всім, чим тільки можна допомогти.

За дев’ять років війни, зазначив головнокомандувач, “ми стали міцнішими за бетон і стали, тому що пам’ятаємо приклади незламності захисників ДАПА та Азовсталі”. Він подякував українцям за стійкість.

– Дякую вам, українці! Усім, хто служить у лавах Збройних Сил та інших складових сил оборони України, – повага та глибока подяка. Усім, хто допомагає, підтримує, вірить – доземний уклін. Всім полеглим за свободу – Вічна Пам’ять та повага. Ми вистоємо. І переможемо!, – наголосив Залужний.

В Україні розпочалася 366 доба з моменту повномасштабного вторгнення РФ. У цей день президент України Володимир Зеленський зазначив, що Україна пережила “рік болю, жалю, віри та єдності”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни