Залужний обіцяє до кінця року повернути Маріуполь

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний ствердив, що у 2023 році Україна зможе повернути тимчасово окупований Маріуполь. 25 Лютого, 2023, 16:30 Україна Переглядів: 432 Валерій Залужний впевнений, що обрав переможну тактику. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це Валерій Залужний розповів у фільмі журналіста Дмитра Комарова про рік повномасштабного вторгнення, інформуює сайт “Еспресо”.

За словами головнокомандувача, до дня Святого Миколая він вітав декількох дітей. Маленький хлопець запитав Валерія Залужного, чи “точно ми повернемося в Маріуполь?” На що отримав відповідь: “У цьому році”.

Головнокомандувач ЗСУ зауважив, що людське життя — найдешевший ресурс, яким володіє Росія:

“Втрати в 15 000 в Афганістані фактично поставили на коліна СРСР. Зараз цифра втрат РФ набагато більша. У нас інша тактика і стратегія. У нас немає таких можливостей, витрачати багато боєприпасів, щоб зруйнувати свою власну інфраструктуру, немає сенсу”, – резюмував генерал.

У фільмі Дмитра Комарова головнокомандувач ЗСУ розповів, що попри масштаби російського війська, завдяки продуманим рішенням, українцям вдалося зупинити його в перші дні повномасштабного вторгнення.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни