Залужний назвав основні цілі ЗСУ: Рубежі залишаються незмінними – Новини України

Залужний назвав основні цілі ЗСУ: Рубежі залишаються незмінними - Новини України

Фото: facebook.com/CinCAFU

Російські окупанти не мають успіху на полі бою, незважаючи на абсолютну вогневу перевагу та збільшення кількості військ. Про це повідомив у Telegram головнокомандувач Збройних сил Валерія Залужного.

Напередодні, 28 жовтня, головнокомандувач провів телефонні переговори з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі та поінформував його про головні завдання для Збройних сил України на даний момент. Зокрема, він виділив ключові цілі:

звільнити окуповані території, не допустити захоплення ворогом нових ділянок, забезпечити прикриття об’єктів критичної інфраструктури нашої держави засобами протиповітряної та протиракетної оборони, продовжити формування та підготовку резервів для ведення майбутніх бойових дій.

– Завдяки мужності та професіоналізму українських солдатів та офіцерів наші рубежі залишаються незмінними, а оборонна операція виконується успішно відповідно до плану, – додав Валерій Залужний.

Раніше Залужний заявив, що заяви РФ щодо підготовки Україною “брудної бомби” є дезінформацією, і що ЗСУ не має жодного виду зброї масової поразки. За його словами, єдиною зброєю “масової поразки”, яка є в Україні, є гордість, сміливість та спрага перемогти ворога.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни