Заклади охорони здоров’я Прикарпаття отримали шприцеві та інфузійні насоси

Завдяки інноваційним технологіям дане обладнання забезпечує надійність, безпеку, простоту використання і функціональність. 30 Вересня, 2022, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 44 Інфузійні насоси особливо необхідні у відділеннях інтенсивної терапії та реанімації.

Всього в область доставили 33 шприцевих та 4 інфузійних насоси разом з витратними матеріалами до них, загальною вартістю понад 1,3 млн. грн.

Їх розподіли в лікарні Івано-Франківщини, повідомляють “Вікна” з посиланням на департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА. Оримати обладнання вдалося за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та за кошти спеціального фонду державного бюджету за бюджетною програмою “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”. Обладнання керівникам закладів охорони здоров’я передали голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук та директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко.

“Для надання якісної медичної допомоги найперше потрібні професійна команда та сучасне обладнання. На щастя – маємо й те і інше. Завдячуючи підтримці Міністра охорони здоров’я України, лікарні Прикарпаття постійно оновлюють матеріально-технічну базу та оснащуються згідно європейських стандартів” – зазначив керівник ДОЗ ОДА.

Довідково: шприцевий дозатор (шприцевий інфузійний насос, шприцева інфузійна помпа, перфузор) — засіб для інфузії, один з типів інфузійних помп, що використовується для дозованого введення невеликих об’ємів рідини пацієнтам для лікування чи в процесі досліджень. Інфузійні насоси дозволяють точно дозувати надходження лікарського препарату в організм пацієнта за одиницю часу, в режимі постійної інфузії. Завдяки інноваційним технологіям дане обладнання забезпечує надійність, безпеку, простоту використання і функціональність. Інфузійні насоси особливо необхідні у відділеннях інтенсивної терапії та реанімації. Окрім того, їх також використовують для онкологічних пацієнтів з метою дозованого введення хіміотерапевтичних лікарських засобів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни