Зайняли «посади» на окупованих територіях: на Прикарпатті судитимуть двох колаборантів

Зайняли «посади» на окупованих територіях: на Прикарпатті судитимуть двох колаборантів

Івано-Франківська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальні акти стосовно двох громадян України, які добровільно зайняли посади у незаконних органах влади. Їм інкриміновано колабораційну діяльність (ч. 5,7 ст. 111-1 КК України).

Facebook Twitter Viber LinkedIn Email

Розслідування встановило, що обвинувачені, перебуваючи на окупованих територіях, у березні 2022 року погодилися на співпрацю представників держави-агресора та незаконних збройних формувань.

Житель Херсонщини добровільно зайняв посаду в незаконному органі – «Каховської міської ради окупаційної адміністрації Херсонської області». Він виконує «повноваження» щодо видачі дозволів на зайняття підприємницькою діяльністю, а також популяризує та підтримує ворога на заходах політичного характеру.

Про це інформує “Галку” Івано-Франківська обласна прокуратура.

39-річна жителька Луганської області добровільно зайняла посаду так званого заступника начальника в незаконному правоохоронному органі – «Старобельского отдела государственной инспекции Государственного комитета налогов и сборов ЛНР», створеного на непідконтрольній органам державної влади територіях.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ у Івано-Франківській області.

Facebook Twitter Viber LinkedIn Email

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни