Захворюваність на коронавірус на Калущині тримається на низькому рівні

Як повідомляє офіційний сайт Калуської міської ради, станом на 1 грудня зареєстровано 27 108 підозр на коронавірусну хворобу. За останню добу додалися дві підозри. 01 Грудня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 132 Якщо в серпні на Калущині було виявлено 134 нові випадки коронавірусної хвороби, то у листопаді всього 19

На 1 грудня зафіксовано 13 606 підтверджених випадків COVID-19, за останню добу виявили два випадки захворювання, інформують “Вікна”.

Тиждень тому, на 24 листопада, в стаціонарних закладах охорони здоров’я Калуської громади перебував один хворий з коронавірусною хворобою та пневмонією, а на 1 грудня – четверо хворих з пневмонією, з них у двох підтверджено COVID-19. Усі госпіталізовані є жителями громад колишнього Калуського району.  

За останній тиждень, з 24 листопада по 1 грудня, на Калущині зафіксовано дві підозри на коронавірусну хворобу, як і попереднього тижня, та стільки ж нових випадків захворювання. У попередні тижні виявляли 4 і 2 нові випадки COVID-19.

Нагадаємо, пік останньої хвилі захворюваності на коронавірусну хворобу припав на середину вересня: тоді виявили 104 і 110 нових випадків на тиждень. А з двадцятих чисел вересня кількість таких випадків щотижня знижувалася, починаючи з середини жовтня захворюваність стабілізувалася на відносно низькому рівні.

Так, у серпні на Калущині було виявлено 134 нові випадки коронавірусної хвороби, у вересні — 351, у жовтні — 125 нових випадків (з них 31 — у другій половині місяця), а у листопаді виявили всього 19 нових випадків COVID-19.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни