Захворюваність коронавірусом на Калущині залишається на низькому рівні

Як повідомляє офіційний сайт Калуської міської ради, станом на 8 грудня зареєстровано 27 112 підозр на коронавірусну хворобу. За останню добу нових підозр не додалося. 08 Грудня, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 56 Ілюстроване фото. Починаючи зсередини жовтня, захворюваність стабілізувалася на відносно низькому рівні

На цю дату зафіксовано 13 610 підтверджених випадків COVID-19. За останню добу нових випадків захворювання не зафіксовано, інформують “Вікна”.

Тиждень тому, станом на 1 грудня, в стаціонарних закладах охорони здоров’я Калуської громади перебували четверо хворих з пневмонією, а станом на 8 грудня — троє хворих з пневмонією, у двох із яких підтверджено COVID-19. Усі госпіталізовані є жителями громад колишнього Калуського району.  

За останній тиждень, з 1 по 8 грудня, на Калущині зафіксовано чотири підозри на коронавірусну хворобу (попереднього тижня  — дві підозри) та стільки ж — нових випадків захворювання. У попередні тижні виявляли по два нові випадки COVID-19.

Нагадаємо, пік останньої хвилі захворюваності на коронавірусну хворобу припав на середину вересня: тоді виявили 104 і 110 нових випадків на тиждень. А з двадцятих чисел вересня кількість таких випадків щотижня знижувалася. Починаючи зсередини жовтня, захворюваність стабілізувалася на відносно низькому рівні.

Так, у серпні на Калущині було виявлено 134 нові випадки коронавірусної хвороби, у вересні — 351, у жовтні — 125 нових випадків (з них 31 — у другій половині місяця), а у листопаді виявили всього 19 нових випадків COVID-19. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни