Захворюваність коронавірусом на Калущині стабілізувалася на низькому рівні

Як повідомляє офіційний сайт Калуської міської ради, станом на 10 листопада зареєстровано 27 100 підозр на коронавірусну хворобу. 10 Листопада, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 148 Ілюстроване фото. За останній тиждень на Калущині не зафіксовано смертей від коронавірусної хвороби

За останню добу додалися дві підозри. Станом на 10 листопада зафіксовано 13 598 підтверджених випадків COVID-19, за останню добу виявили два нові випадки.

Тиждень тому, на 3 листопада, в стаціонарних закладах охорони здоров’я Калуської громади перебували троє хворих з коронавірусною хворобою та пневмонією. Така ж кількість хворих у лікарнях і станом на 10 листопада. Усі госпіталізовані є жителями громад колишнього Калуського району, інформують “Вікна”.

За останній тиждень, з 3 по 10 листопада, на Калущині зафіксовано 9 підозр на коронавірусну хворобу (попереднього  тижня — 12 підозр) та стільки ж нових випадків захворювання. У попередні тижні виявляли 5 і 12 нових випадків COVID-19, відповідно.

Нагадаємо, пік останньої хвилі захворюваності на коронавірусну хворобу припав на середину вересня: тоді виявили 104 і 110 нових випадків на тиждень. А з 20-х чисел вересня кількість таких випадків щотижня знижувалася. Починаючи зсередини жовтня, захворюваність стабілізувалася на відносно низькому рівні.

За останній тиждень на Калущині не зафіксовано смертей від коронавірусної хвороби, а загальна кількість жертв COVID-19 з початку пандемії становить 382.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни