Заходи у Росії з нагоди річниці війни є підготовкою до мобілізації – Новини України

Заходи у Росії з нагоди річниці війни є підготовкою до мобілізації - Новини України

Фото: t.me/DIUkraine

Наступного тижня, до річниці вторгнення в Україну, в Росії заплановано низку офіційних заходів. Кремль підживлює таким чином пропаганду напередодні новоїхвилі мобілізації. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов у ефірі телемарафону.

– Пропаганду треба чимось підживлювати. Ця низка публічних заяв, запевнень, криків, концертів, вони, напевно, святкуватимуть вже 150 тисяч знищених російських окупантів на той момент, – заявив Юсов.

Представник ГУР додав, що офіційними заходами ворог планує підтримувати власні наративи, заявляти про те, що всі нібито йде за планом, і російські військові “захищають” країну від усього Заходу та НАТО. Юсов додав, що така пропагандистська активність – це підготовка населення до нових мобілізаційних заходів та нової хвилі мобілізації.

– Їм пояснюють, чому вони повинні мовчки йти на забій, виконуючи якісь незрозумілі вказівки кремлівських старців. Це, мабуть, не громадяни, це скоріше піддані РФ, бо громадяни захищали б власні права та порушували б питання. Можливо, і до цього також дійде, – пояснив Юсов.

Раніше британська розвідка заявила, що російська влада, швидше за все, не виключає можливості проведенняще однієї хвилі мобілізації. За даними експертів, зафіксовано перешкоду російськими прикордонниками виїзду з РФ киргизьких трудових мігрантів із подвійним громадянством на підставі того, що імена чоловіків внесені до мобілізаційних списків.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни