Захисник і нападник “Прикарпаття” – у символічній збірній заключного туру Першої ліги

Sport Arena називає символічну збірну заключного весняного ігрового вікенду. Після виїзної перемоги над “Черніговом-ШВСМ” (2:0) до числа найкращих гравців потрапили одразу два футболісти “Прикарпаття-ЗСУ”.

Йдеться про флангового захисника Дмитра Шинкаренка, в активі якого результативна передача, та автора першого гола – нападника Романа Барчука. У цьому сезоні це друге подібне визнання для обох гравців івано-франківської команди.

Окрім цього, Роман Барчук став ще й “джокером” завершального туру, а Андрій Хома визнаний найкращим нападником у групі “Вибування” від Sport Arena.

Про це пише “Галка” з посиланням на офіційний сайт клубу.

До речі, правий захисник франківців Дмитро Шинкаренко також увійшов до символічної збірної за версією сайту Footboom.

Правий захисник – Дмитро Шинкаренко (“Прикарпаття”)

“На Шинкаренка чекало випробування у вигляді активних і технічних гравців ФК “Чернігів”, і він його витримав. Ще до перерви відзначився у захисті, де вміло гальмував Ментея та Сердюків. Саме Дмитро прийняв на себе удар Максима Сердюка в одній із найбільш небезпечних атак господарів. Після перерви Шинкаренко приніс багато користі в атаці, саме його подачу ударом головою замкнув Барчук, відкривши рахунок”, – йдеться в повідомленні.

Нападник – Роман Барчук (“Прикарпаття”)

“Складний виїзд у Чернігів мав велике значення для прикарпатців – у випадку перемоги вони могли виграти Групу на вибування. Так і сталося. А допомогли вдалі заміни від тренерського штабу. Зокрема, Барчук уже через три хвилини після появи на полі відкрив рахунок ударом головою, пізніше не раз вдало відпрацьовував біля чужих воріт. І закиданням-черпачком перенаправив атаку, після чого Хома підправив удар Цюцюри й закріпив перевагу іванофранківців.

Джокер туру – Роман Барчук (“Прикарпаття”)

“У цьому турі голи від джокерів – як із рогу достатку. Тернополянин Вольський врятував “Ниву” від поразки в матчі з “Кременем”, кам’янчанин Чепелюк з передачі ще одного джокера, В. Кристіна, забив останній м’яч “Кременю”, врешті гол “ЛНЗ” в Житомирі – теж із гольової передачі гравця, який вийшов на заміну (Нехтія). Проте всіх перевершило “Прикарпаття”. В Чернігові обидва голи гостей – після вдалих замін Рипана та Яцурака. Відзначаємо Барчука, адже він відкрив рахунок всього через три хвилини після появи на полі, а потім виграв боротьбу, що мало важливе значення в другій результативній комбінації переможців утішного турніру.

Довідково. Символічну збірну обирають після кожного ігрового туру, до неї входять футболісти, які найкраще проявили себе у матчах.