Захисник “Азовсталі” Михайло Діанов передав 1,7 млн грн на збір Олі Поляков – Новини України

Захисник "Азовсталі" Михайло Діанов передав 1,7 млн грн на збір Олі Поляков - Новини України

Український захисник із ” Азовсталі ” Михайло Діанов взяв участь у благодійному зборі української співачки Олі Полякової на протезування наших бійців. Воїн пожертвував 1,7 мільйона гривень, які для нього зібрали українці.

– Я дуже пишаюся кожним, хто взяв участь у благодійній ініціативі «Разом нас мільйони. Протезування для Незламних» і зробив свій внесок у лікування наших військових. Я неймовірно вдячна Михайлу Діанову, легендарному захиснику Маріуполя за те, що він зробив та продовжує робити для України. Його сума пожертвування склала рекордні 1 мільйон 700 тисяч гривень. Це просто фантастично! – Заявила Полякова.

Як зазначила артистка, лише за три тижні українцям вдалося зібрати понад 2 мільйони гривень. Кошти будуть спрямовані на протезування українських захисників, які втратили кінцівки під час виконання службового обов’язку.

– Понад 8 місяців, як я живу, користуючись однією рукою. До багатьох обмежень я звик. Якийсь час я думав, що так буде завжди і ця думка дуже важка. Тому що завжди так не має бути. Ні в мене, ні в інших хлопців, у яких ситуація ще важча. Я шукав варіанти, як переадресувати частину вашої допомоги саме тим, хто, як і я, потребує повернення можливості обіймати рідних обома руками, а також ходити, можливо, і тримати зброю, – сказав сам Діанов.

У своєму Фейсбуці морпіх також повідомив, що частину зібраних українцями грошей він передав до Асоціації сімей захисників “Азовсталі”. Йдеться про 3 мільйони гривень, які призначені для допомоги дітям загиблих боців.

– Перші 3 мільйони гривень я переказав Асоціації сімей захисників «Азовсталі». Організацією керують у тому числі самі азовстальці, і вони знають, яким сім’ям зараз найбільше потрібна допомога. Коли я був у полоні, ми вважали щодня, як день, що наближає нас до свободи. Кожен наступний давався дедалі важче. Але я особисто знав, що на мене вдома чекає дочка. І завдяки багатьом людям та кожному з вас я отримав шанс обійняти її, спілкуватися з нею зараз, бути поряд. Але є й діти, які вже не побачать батьків. Це найжахливіше. Ці гроші підуть дітям загиблих героїв Азовсталі, – написав він.

Михайло Діанов повернувся на батьківщину у рамках обміну полоненими між Україною та РФ у вересні. Після боїв у Маріуполі та тортур у російському полоні захисник отримав тяжкі поранення ніг та руки. Тоді українці почали збирати гроші на лікування воїна. У жовтні Діанов повідомив, що небайдужим громадянам вдалося зібрати для нього понад 23 мільйони гривень, але операцію та лікування взяв на себе фонд Ріната Ахметова. Захисник пообіцяв, що всі зібрані гроші передасть для допомоги українським військовим.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни