Загиблий боєць Роман Мельник мріяв відкрити спортивний клуб і навчати дітей боксу

Сьогодні, 1 серпня, в Калуші відбулася панахида за полеглим Героєм — 35-річним Романом Мельником. Містяни на колінах зустріли захисника, який востаннє повернувся на рідну землю. 01 Серпня, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 2978 Провести в останню путь Романа Мельника можна 2 серпня об 11.00 в рідному Кропивнику Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Як відомо, Роман Мельник під час наступу на Запоріжжі отримав поранення, не сумісні з життям.

У Збройних силах боєць служив навідником штурмового відділення штурмового взводу штурмової роти штурмового батальйону військової частини. З перших днів повномасштабної війни — з 26 лютого 2022 року — пішов захищати волю рідного народу.

Роман Мельник помер 30 липня 2023 року в Головному клінічному військовому госпіталі Києва від численних вогнепальних осколкових поранень, отриманих внаслідок підриву на міні у Запорізькій області.

Спогадами про бійця поділилися «Вікнам» товариш Роман Кобута та сусідка Ірина, які прийшли попрощатися з Героєм.

Роман Мельник родом з села Кропивник Калуської громади. Навчався в Калуському ліцеї №2, згодом — вступив до Калуського хіміко-технологічного технікуму (нині  Калуський політехнічний коледж. — Ред.) на механічний факультет. Продовжив навчання в Львівському політехнічному університеті. Три роки працював на ТОВ «Карпатнафтохімі», був на заробітках в Італії. Активно займався спортом, зокрема боксом, легкою та важкою атлетикою, був гравцем футбольного клубу «Кропивник».

Роман Кобута розповідає, що близьке знайомство з Героєм сталося в 2014 році після смерті матері Романа Мельника. Зізнається, що саме Роман навчив його любити спорт: разом бігали по 15-16 км, займалися боксом. Після оголошення війни Роман разом з кумом Андрієм пішли воювати добровольцями. Згодом в кума народилася друга дитина і він повернувся додому. А Роман продовжував воювати, адже хотів бути корисним на війні. До того ж у чоловіка на то час уже не було ані батьків, ані сім’ї, про яку він мріяв.

За характером загиблий боєць був мовчазним, врівноваженим, скромним з сильним характером. Перш ніж щось сказати, завжди добре думав, за кожне своє слово відповідав, — пригадав Роман Кобута.

Сусідка Ірина розповідає, що знала Героя з часів навчання у коледжі. Бачилася з ним і до війни. Тоді Роман сказав, що їде востаннє заробити трохи грошей за кордон і повернеться додому. Чоловік мав мрію, яку, на жаль, не втілив в життя — відкрити спортивний клуб і навчати дітей боксу.

Попрощатися з Романом Мельником можна сьогодні, 1 серпня, до 17.30 в калуському палаці культури “Мінерал”. Після цього скорботний кортеж вирушить на малу батьківщину Героя.

В середу, 2 серпня, об 11.00 відбудеться чин похорону Романа Мельника в рідному Кропивнику від церкви Святого Миколая УГКЦ.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни