Заблоковано 26 ТГ-каналів, які допомагали уникнути мобілізації

Заблоковано 26 ТГ-каналів, які допомагали уникнути мобілізації

Фото: СБУ Заблоковано канали, що сприяли ухиленню від мобілізації

Оскільки ТГ-канали мали багато дописувачів, адміністратори вирішили зробити на цьому бізнес і запропонували свої платформи для розміщення комерційної реклами.

СБУ заблокувала 26 ТГ-каналів, які допомагали ухильникам уникати мобілізації. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Інтернет-ресурси повідомляли про заходи, що проводяться Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки в Івано-Франківській, Черкаській, Вінницькій, Чернівецькій, Київській, Львівській та Одеській областях. Насамперед вони “зливали” актуальні місця вручення військовозобов’язаним повісток та закликали ховатися від представників військкоматів. Для збору відомостей про “локацію” використовували власну мережу інформаторів серед місцевих жителів”, – йдеться у повідомленні.

Оскільки ТГ-канали мали багато дописувачів (більше 400 тисяч), адміністратори вирішили зробити на цьому бізнес і запропонували свої платформи для розміщення комерційної реклами. Співробітники СБУ встановили особи всіх організаторів злочинної діяльності.

“Серед них – два власники SMM-компанії, яка займається просуванням інтернет-ресурсів з використанням так званих ботоферм”, – зазначають у СБУ.

Шістьом адміністраторам деструктивних Телеграм-каналів планується повідомлення про підозру у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань з подальшим взяттям під варту. Їм загрожує до 10 років ув’язнення.

Раніше повідомлялося, що мешканець Львівщини допоміг втекти за кордон 20 ухильникам.

На Закарпатті затримали “водолазів” та “човнярів”

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни