Заарештовані активи російської компанії передано до АРМА

Заарештовані активи російської компанії передано до АРМА

Фото: Национальная полиция Украины Заарештовані активи підприємства з виробництва напівфабрикатів передано до АРМА

З’ясувалося, що 70% статутного капіталу компанії з виробництва напівфабрикатів належить громадянинові країни-агресора.

Накладено арешт на активи компанії, 70% у статутному капіталі якої належать громадянинові Росії. Це компанія з виробництва напівфабрикатів. Заарештовані активи (на 317 млн грн.) передано до АРМА. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Повідомляється, що оперативники департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції спільно з детективами Бюро економічної безпеки та прокурорами Офісу генерального прокурора встановили підприємство зі зв’язками у Росії: 70% його статутного капіталу належить громадянинові країни-агресора.

“Крім того, правоохоронці з’ясували, що посадові особи підприємства запровадили “схему” щодо ухилення від сплати податків. У ній були задіяні підконтрольні товариства транзитно-конвертаційної групи. За їхньою участю проводилися удавані операції, на їхні рахунки перераховувалися кошти для подальшого виведення та переведення в готівку. У серпні 2022 року для блокування операцій з відчуження майна та подальшого виведення коштів у РФ на корпоративні права та нерухомість підприємства було накладено арешти. Загальна сума заарештованих активів становить 317 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

За рішенням Шевченківського районного суду м. Києва заарештовані активи передано до комерційного управління Національному агентству України з виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Кошти, отримані від їхнього використання, підуть на потреби ЗСУ та відновлення об’єктів інфраструктури, уточнюють у поліції.

Раніше повідомлялося, що ДБР передає АРМА активи російських енергетичних компаній.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни