За знеструмлення в “ручному режимі” відповідатиме мер і сільський голова, — “Прикарпаттяобленерго”

27 грудня 2022 року Рішенням Ради оборони області на міських, селищних і сільських голів покладено обов’язок організації вимкнень електроенергії за адресами, що знаходяться на лініях з критичною інфраструктурою.м 10 Січня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 771 “Ото тепер сиджу і думаю, кому б то “вирубати” нині”, — потролив енергетиків очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків

Мер і сільський голова частково відповідатимуть за вимкнення електроенергії, інформує АТ “Прикарпаттяобленерго”.

З метою дотримання соціальної справедливості Рада оборони Івано-Франківської області прийняла рішення долучити до графіків вимкнень мешканців та бізнес, які живляться від однієї лінії із котельнями та лікарнями. Ці вимкнення будуть проводитися у «ручному режимі» безпосередньо у щитових будинків, оскільки дистанційно проводити вимкнення немає технічної змоги.

Графіки вимкнень розроблять енергетики, а за процес вимкнень та забезпечення їх дотримання будуть відповідати особи, відповідальні за утримання житлових будинків та їх енергогосподарство.

Наразі енергетики готують списки з конкретними адресами, які будуть підпадати під ці вимкнення. Про графіки вимкнень і день, з якого вони будуть застосовуватися, мешканців повідомлять додатково балансоутримувачі будинків. Додатково будуть проінформовані і юридичні особи, які підпадатимуть під графік вимкнень.

“Отож, якщо ви живете в районі лікарні чи котельні і за вашою адресою ще не було вимкнень — вони будуть і за них відповідатимуть міські, селищні та сільські голови”, — акцентують енергетики.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни