За зміну патрульні Івано-Франківська виявили чотирьох чоловіків із наркотиками

За зміну 5 лютого патрульні виявили три факти, можливо, незаконного обігу наркотичних речовин.

06 Лютого,
2022,
18:30
Прикарпаття

Переглядів: 250


Походження ймовірних наркотиків з’ясовуватимуть експерти

На вулиці Хоткевича в обласному центрі увагу ТОРівців привернули двоє невідомих, які, щойно помітивши інспекторів, помітно занервували та намагалися уникнути зустрічі з ними, ідеться на Facebook-сторінці патрульної поліції Івано-Франківської області.

Під час поверхневої перевірки поліцейські виявили у одного з них згорток із невідомою речовиною білого кольору, схожою на наркотичну.

Схожий факт патрульні зафіксували на вулиці Целевича: поліцейські, здійснюючи піше патрулювання, побачили чоловіка, який був наляканий появою правоохоронців. Під час поверхневої перевірки у нього було виявлено два згортки із речовиною білого кольору та дві таблетки невідомого походження.

Третя подія сталася на вулиці Ремісничій. Патрульні отримали повідомлення про підозрілих осіб. Заявниця повідомила: двоє чоловіків намагались дістати закладку з труби. Проте, побачивши жінку, направились у невідомому напрямку.

Прибувши на місце події та оглянувши прилеглу територію, патрульні виявили одного з них. Під час поверхневої перевірки у нього виявили пакетик з невідомою речовиною, ймовірно, наркотичною.

В усіх випадках патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Походження ймовірних наркотиків з’ясовуватимуть експерти.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни