За урожайністю чотирьох культур “Ґудвеллі Україна” встановила власний рекорд

Оприлюднено підсумки рекордного урожайного року у провідній агрокомпанії «Ґудвеллі Україна».

20 Січня,
2022,
16:00
Калуш

Переглядів: 304


Під час збору урожаю цього року вдалося виконати заплановане, і навіть — перевиконати

Сільськогосподарська техніка компанії «Ґудвеллі Україна» вперше виїхала на поля Івано-Франківської області ще у 2004 році. І вже 17 років поспіль тут збирають урожай та щороку задають нові стандарти екосталого і відповідального землеробства, адже провідна агрокомпанія краю працює за найвищими європейськими стандартами.

Для землеробів рік починається не тільки за звичайним календарем, а і відповідно до початку аграрних сезонів. Саме тому аграрний рік завершується не у грудні, а із закінченням збору урожаю. То яким був сезон 2020-2021 років? 

Плани та досягнення

Під час збору урожаю цього року вдалося виконати заплановане, і навіть — перевиконати. Не менш важливим фактом є те, що урожай зібрали вчасно. Нерідко через несприятливі погодні умови жнива затягуються і польові роботи закінчуються восени, коли вже дощить або навіть бувають морози. Цьогоріч погода була чудовою, і аграрники з «Ґудвеллі Україна» швидко впорались. Щоправда, у першій половині жнив випало досить багато дощів.

Якщо відверто, то за урожайністю чотирьох культур (озимий ячмінь, озима та яра пшениця, а також соя) відділ рослинництва встановив рекорди за всю історію діяльності «Ґудвеллі Україна». Деякі показники були рекордними також і серед інших компаній групи. 

Труднощі та їх подолання 

Жодна справа не обходиться без труднощів, особливо така масштабна діяльність, як вирощування зернових. Звичайно, цього року вони теж були. Однак, аграрії «Ґудвеллі Україна» сприймають їх як нові можливості для розвитку та роботи над своїми слабкими сторонами. Орендуючи велику частину техніки для жнив, щоб швидше завершити увесь процес, цього року тут зустрілись із технічними проблемами, і сільськогосподарська техніка орендодавця не виїхала на поля вчасно. Тож довелось застосовувати навички кризового менеджменту та швидко реагувати на цей виклик. На початку жнив шукати нову техніку нелегко, адже всі аграрії складають домовленості на новий сезон із компаніями-підрядниками ще з зими. Проте, завдяки налагодженим контактам та справжнім професіоналам своєї справи, що працюють на підприємстві, вдалося знайти потрібну сільськогосподарську техніку. Щоправда, вона була не у відмінному стані, але все ж цьогорічний сезон жнив вдалось завершити вчасно.

На позитиві

Чітко налагоджена співпраця відділу рослинництва стала втішним враженням від сезону 2020-2021 років. Головний агроном Стефен Ранч вправно координував усі процеси, тож усі працівники задоволені своєю роботою, а особливо — результатом!

Цього року якість урожаю на висоті, що також помітили і відзначили пайовики при отриманні орендної плати у натуральній формі за земельну ділянку.

Пресслужба «Ґудвеллі Україна»

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни