За вихідні франківські патрульні знайшли ймовірні наркотики у трьох чоловіків

За вихідні франківські патрульні знайшли ймовірні наркотики у трьох чоловіків

Два випадки вірогідних наркозлочинів зафіксували франківські патрульні за минулі вихідні – 29 та 30 жовтня.

Перший випадок стався на вулиці Береговій в селі Угорниках: увагу патрульних привернули двоє невідомих, які щойно зобачивши поліціянтів, заметушилися та змінили напрямок руху.

Інспектори громадян зупинили та, згідно зі ст. 34 Закону України “Про Національну поліцію”, провели поверхневу перевірку осіб.

У одного з них патрульні виявили згорток з речовиною, схожою на наркотичну та пристрій для викурювання, а в іншого – аналогічний згорток. Зі слів чоловіків – у згортках марихуана. Звідки у них виявлене 34-річні жителі одного з приміських сіл пояснити не змогли.

Інший випадок трапився на вулиці Вовчинецькій – там патрульні виявили підозрілого невідомого, який помітно занервував, помітивши інспекторів. Під час поверхневої перевірки у 40-річного місцевого жителя патрульні виявили 3 згортки з можливими наркотиками. Чоловік стверджував, що в згортках – амфетамін.

В обох випадках інспектори громадян затримали та викликали на місце слідчо-оперативну групу. Ймовірні наркотики вилучено та направлено на експертне дослідження.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни