За вбивство фермера решту життя за ґратами проведе працівник виправної колонії

Не витримавши знущань господар повідомив де в будинку сейф з грошима. Нападники забрали близько 580 тисяч гривень в різній валюті. 14 Березня, 2023, 14:30 Україна Переглядів: 144 Інспектора та його поплічників засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією усього майна. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За матеріалами ДБР суд виніс вирок молодшому інспектору однієї з виправних колоній, який кілька років тому разом із двома спільниками в с. Саксаганське Криничанського району Дніпропетровщини пограбували та вбили фермера, повідомляють “Вікна” з посиланням на Державнане бюро розслідувань.

Інспектора та його поплічників засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією усього майна.

Працівники ДБР в ході досудового розслідування встановили, що троє мешканців Дніпропетровської області, серед яких був й інспектор виправної колонії, вирішили пограбувати місцевого фермера. Вони вдерлися до будинку потерпілого, у якому в цей час крім господаря були його родичі, серед яких двоє немовлят. Нападники зв’язали дорослих людей, а фермера почали бити та вистрілили в ногу та руку, аби той сказав де ховає готівку.

Не витримавши знущань господар повідомив де в будинку сейф з грошима. Нападники забрали близько 580 тис. грн в різній валюті. Крім того, змусили віддати коштовності, які були на потерпілих.

Вже після того, як гроші забрали, господарю нанесли смертельне ножове поранення у грудну клітину. З награбованим місце злочину намагалися покинути на автівці, яка належала фермеру, але під час руху кермо автомобіля заблокувалося.

Рішенням суду трьох нападників визнано винними в умисному вбивстві з корисливих мотивів, розбої та незаконному заволодінні транспортним засобом (п.п. 6, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187, ч. 3 ст. 289 КК України).

Процесуальне керівництво здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни