За тиждень військові адміністрації Прикарпаття передали на передову 11 автомобілів

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук підбила підсумки попереднього тижня на Прикарпатті. 24 Жовтня, 2022, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 358 Ці авто організували спільно з благодійним фондом “Вірні” й Івано-Франківським міським терцентром комплектування

Спільно з благодійниками передали на передову чотири автомобілі підвищеної прохідності. Крім того, сім автомобілів для військових придбали районні військові адміністрації спільно з територіальними громадами, повідомила Світлана Онищук.

За попередній тиждень обласна адміністрація передала в одну з військових частин електронагрівачі, радіатори та іншу необхідну техніку, профнастил, металопластикові конструкції та мультимедійний комплект сумарною вартістю близько 260 тис. гривень. Також до захисників України відправляють буржуйки, 54 акумуляторні батареї, паливні та повітряні фільтри для авто та інші важливі речі на майже 300 тис. гривень.

«Хлопці сказали, що не мають жодного сумніву в нашій перемозі. Чим швидше ми задовольняємо потреби військових, тим швидше росіяни покидають українську землю», — написала Світлана Онищук.

Рваніше йшлося, що лісівники Войнилова передали колезі “Mitsubishi L200” для захисту України.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни