За тиждень громади Прикарпаття закупили для військових 16 автомобілів

Автомобілі для потреб захисників України районні військові адміністрації спільно з територіальними громадами передають щотижня. 06 Грудня, 2022, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 138 Спільно з благодійниками та волонтерами обласна влада передала на передову три авто підвищеної прохідності

16 авто придбали минулого тижня районні військові адміністрації спільно з територіальними громадами для наших військових.

Про це повідомила голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук, повідомляють “Вікна”.

Автомобілі для потреб захисників України районні військові адміністрації спільно з територіальними громадами передають щотижня. Наприклад, попереднього тижня закупили 12 автомобілів, раніше — 6. На фронті автомобіль є розхідними матеріалом, їхній парк вимагає постійного поповнення.

Також спільно з благодійниками та волонтерами обласна влада передала три авто підвищеної прохідності на передову для наших бійців. Крім того, на фронт відправили 200 комплектів зимової форми та 3 інвенторні батареї.

Чергова автівка поїхала на фронт у понеділок, 5 грудня. У День волонтера та в переддень Збройних сил України працівники культури області зібрали кошти та придбали авто для 102 бригади Територіальної оборони ЗСУ. Загалом завдяки різноманітним акціям та ярмаркам, які організовували працівники культури, було зібрано 4 200 євро. Це дало змогу купити авто, переобладнати й доукомплектувати його.

«Не зупиняємося підтримувати наших військових! Продовжуємо готувати та надсилати банно-пральні комплекси для наших бійців, щоб вони мали змогу помитися у теплій воді та попрати одяг. Раніше ми відправили 3 банно-пральні комплекси на передову. Минулого тижня Калуська районна військова адміністрація відправила ще один такий комплекс для бійців, а цього тижня до цієї потрібної справи долучилися Косівська та Коломийська районні військові адміністрації», — написала Світлана Онищук. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни