За рік до Калуського центру зайнятості звернулося понад 3000 осіб

З початком повномасштабної війни мільйони українців стали безробітними. Їхні підприємства збанкрутували, були знищені, зник попит на їхню працю або ж довелося евакуюватися у більш безпечні райони, без можливості працювати дистанційно. 04 Лютого, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 46 За 2022 рік з категорії ВПО звернулось 164 особи, з них працевлаштували — 99 Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

У 2022 році до Калуської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за послугами служби зайнятості звернулось 3079 осіб, з них — 1794 осіб отримали статус безробітного. За 2022 рік з категорії ВПО вимушених переселенців звернулось 164 особи, з них працевлаштували — 99. Загалом людей, які сьогодні не мають роботи, значно більше, але не всі реєструються, інформують “Вікна” з посиланям на Калуську міську раду.

Відповідно до затвердженої урядом програми стимулювання працевлаштування ВПО, у Калуші 27 роботодавцям виплачено компенсації витрат на оплату праці за працевлаштованих 28 осіб.

У Калуській громаді — понад 20 релокованих організацій та установ, з яких 10 вже працюють. До заявлених ними 34 вакансій, укомплектовано — 25. 10 безробітних осіб працевлаштовані після проходження стажування на робочому місці.

Найбільше — 10 осіб — знайшли роботу на ТОВ «К.Текс». Від 1 до 5 осіб — у ДУ «Державний науково-дослідний і проєктний інститут основної хімії», ТОВ «Харківська зовнішньоторговельна фірма «Моторімпекс», ТОВ «Інноваційні енергетичні рішення», ТОВ «ВДМ–Ресурс», ТОВ «ЕВОМЕТ», ТОВ «Гараж 7».

Якщо ви шукаєте роботу або працівників, скористайтеся сервісами:

  • «Єдиний портал вакансій»;
  • Івано-Франківський обласний центр зайнятості;
  • Телеграм-канал.

Консультації із зазначених питань можна отримати у Калуській філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за адресою: бульвар Незалежності, 1.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни