За останній тиждень на Прикарпаття прибули 111 вимушених переселенців

Про це своїй сторінці в соціальній мережі повідомила голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук. 01 Листопада, 2022, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 180 Ілюстроване фото. Попереднього тижня на Прикарпаття прибуло 90 вимушених поселенців

Для порівняння: попереднього тижня в нашу область прибуло 90 вимушених переселенців, інформують “Вікна”

«Продовжуємо допомагати внутрішньо переміщеним на Прикарпаття людям. Цього тижня завдяки нашій співпраці з міжнародними донорами передали гуманітарну допомогу у вісім  громад Івано-Франківського району. Ще одну партію гуманітарної допомоги відправили територіальним громадам Калуського району, які проживають в Калуській, Болехівській, Верхнянській, Войнилівській, Новицькій, Рожнятівській, Дубівській, Брошнів-Осадській, Перегінській, Спаській, Долинській, Вигодській та Витвицькій громадах. Не припиняємо співпрацювати з міжнародними партнерами, аби забезпечити внутрішньо-переміщених осіб всім необхідним», — повідомила Світлана Онищук.

Також минулого тижня Прикарпаття відвідала представниця Уповноваженого з прав громадян, постраждалих внаслідок збройної агресії проти України Ольга Алтуніна. На рівні області обговорили питання щодо роботи з переселенцями.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни