За минулий тиждень за спробу нелегального перетину кордону затримали 123 особи. ФОТО

Новини За минулий тиждень за спробу нелегального перетину кордону затримали 123 особи. ФОТО Вчора
За минулий тиждень західні кордони України з ЄС та Молдовою (на Буковині) перетнули 478 тисяч осіб та майже 134 тисячі транспортних засобів.

За спробу нелегального перетину державного кордону було затримано 123 правопорушника. Незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску намагалися 39 осіб, ще 84 спробували здійснити це поза діючими пунктами перетину. Санкції за ці дії передбачають накладення штрафу на суму до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

 Також за звітний період інспекторами в пунктах пропуску викрито 39 фактів використання документів з ознаками підроблення (довідок, посвідчень, свідоцтв про народження тощо) і підроблених відміток у документах. Відповідно до вимог чинного законодавства, затриманих порушників було передано представникам національної поліції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Ще 264 особам відмовлено у пропуску через державний кордон у зв’язку з відсутністю законних підстав.

Крім того, прикордонники за тиждень припинили незаконне переміщення через кордон понад 12 000 пачок сигарет, 80 грамів наркотиків та 40 пігулок психотропної дії. Виявили 4 транспортних засоби, які експлуатувалися з порушеннями чинного законодавства.

За вчинення правопорушень охоронці кордону притягнули до відповідальності 61 особу, наклали штрафів на суму 67 тисяч гривень.

Оформили 512 автомобілів з гуманітарною допомогою.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни