За кошти від Євросоюзу в Калуші створять Центр підтримки бізнесу

Калуська громада отримає до 1,8 млн гривень від Євросоюзу та уряду Німеччини на облаштування спільного простору для обміну досвідом між малим і середнім бізнесом 21 Лютого, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 167 Ілюстроване фото. Реалізація проєкту відбуватиметься у співпраці з Новицькою та Верхнянською громадами Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм Як повідомляли “Вікна”, 20 українських громад пройшли конкурсний відбір і мають можливість отримати гранти обсягом кожен до 1,8 млн гривень (еквівалент 50’000 євро) на системну підтримку малого та середнього підприємництва.

Гранти фінансуються спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsch Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Партнером з проведення грантового конкурсу і моніторингу виконання грантів став Фонд розвитку підприємництва.

Загалом заявки на участь в конкурсі подали 45 громад. З Івано-Франківської області гранти отримають Івано-Франківська, Калуська з партнерами та Коломийська громади.

На що спрямують грант, інформує Калуська міська рада:

“У часі воєнного стану вже неодноразово були звернення підприємців, осіб, які працюють дистанційно, щодо створення середовища, де можна було б зібратися та попрацювати, поспілкуватися. Центр підтримки бізнесу, який і буде створено згідно поданої заявки, передбачає облаштування простору для обміну досвідом, як представників місцевих, так і релокованих підприємств, бізнесу”.

Також в центрі будуть проводитися освітні заходи для залучення охочих до підприємницької діяльності, надання консультації, в тому числі й щодо розробки та написання бізнес-планів, формуватимуться об’єднань для розв’язання спільних проблем тощо, — йдеться в повідомленні.

Передбачається забезпечення центру безперебійним постачанням електроенергії та, відповідно, доступом до мережі Інтернет.

Реалізація зазначеного проєкту відбуватиметься у співпраці з Новицькою та Верхнянською громадами за підтримки Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України і в партнерстві з муніципалітетом міста Горліце (Польща).

Реалізація гранту триватиме до 30 листопада 2023 року. Заявку на участь в конкурсі підготувало управління економічного розвитку міста.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни