За європейські кошти: в Івано-Франківську збудують дві зарядні станції для електромобілів

В Івано-Франківську встановлять дві зарядні станції для електромобілів.

Відповідне рішення ухвалив сьогодні на своєму черговому засіданні виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, повідомляє Фіртка.

Як повідомив, виступаючи на засіданні, директор Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків,  туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради Ігор Попадюк, буде оголошено тендер на встановлення зарядок. Планується, що зарядки живитимуться від сонячної енергії. Встановити їх планують біля стадіону «Рух» в Івано-Франківську. Орієнтовна вартість проєкту – пів мільйона гривень.

«За європейські кошти встановлюємо. Буде тендер. В рамках програми «Україна – Румунія» ми будемо встановлювати біля стадіону “Рух” дві зарядні станції для електромобілів із сонячними панелями… Під’єднання будемо робити до стадіону “Рух”», – зазначив посадовець, зауваживши, що кошти на встановлення зарядних станцій виділять європейські партнери.

Своєю чергою  Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків відзначив, що у місті Івано-Франківськ на сьогодні вже є три зарядні  станції для електромобілів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни