За добу на Івано-Франківщині трапилось сім пожеж: що горіло

За добу 3 лютого в Івано-Франківській області зареєстрували сім пожеж.

Про це йдеться у повідомленні Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, передає Фіртка.

Так, одну з пожеж зафіксували вчора о 11.30 годині в Івано-Франківську, на вулиці Коновальця. Зокрема, тут трапилась пожежа електрощитової в під’їзді на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, на площі 0,5 м кв. Причину виникнення пожежі та збитки встановлюють.

Інша пожежа сталась о 13:59 годині у селі Олешків Коломийського району, де горіла суха трава на відкритій території, на площі 60 м кв. Причину виникнення пожежі та збитки встановлюють.

Горіла суха трава також на відкритій території, на площі 800 м кв. о 17:45 годині у селі Слобідка Івано-Франківського району. Причину виникнення пожежі та збитки встановлюють.

Того ж дня о 20:50 годині у селі Загір’я Івано-Франківського району трапилась пожежа покрівлі прибудови (підсобне приміщення) до господарської будівлі, на площі 20 м кв. Причину виникнення пожежі та збитки встановлюють.

Сьогодні, 4 лютого, о 1:44 годині у селі Нижній Березів Косівського району, Яблунівська горіла покрівля господарської будівлі (сарай), на площі 36 м кв. Під час пожежі врятували сусідню господарську будівлю. Причину виникнення пожежі та збитки встановлюють.

Крім цього, о 1:49 годині у Болехові, на вулиці Данила Галицького, зафіксували пожежу господарської будівлі (стайня), на площі 30 м кв. Під час пожежі врятували будівлю гаражу. Причину виникнення пожежі та збитки встановлюють.

Також о 3:55 годині в Івано-Франківську, на вулиці Целевича, зареєстрували пожежу побутового сміття на відкритій території, на площі 10 м кв. Причину виникнення пожежі та збитки встановлюють.

Нагадаємо, відомо, скільки пожеж трапилось на Прикарпатті від початку року.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни