За день шахраї ошукали двох франківок на понад 70 тисяч – Новини Галича

Банківські шахраї ошукали двох мешканок Івано-Франківська – поліцейські розпочали кримінальне провадження.

У ході телефонної розмови шахраї вивчали свою жертву та ввели в оману. Зловмисники отримали доступ до персональних даних, електронних платіжних систем та банківських рахунків, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на обласну поліцію.

10 травня до правоохоронців звернулася 43-річна мешканка Івано-Франківська. Жінка повідомила, що до неї зателефонувала невідома особа, яка представилась представником банку. Під час телефонної розмови незнайомець дізнався, що жінка користується кредитною картою. А відтак запропонував жінці збільшити пільговий період для погашення кредитки. Однак для цього необхідно було здійснити кілька платежів на невідомий рахунок. Довірлива заявниця перерахувала на вказану банківську карту майже 40 тисяч гривень. А невдовзі жінка зрозуміла, що її ошукали.

Цього ж дня до франківських правоохоронців звернулась 40-річна жінка, яка теж потерпіла від банківських аферистів. Зателефонував невідомий чоловік, який розповів, що кредитну карту заявниці хочуть “зламати” і задля збереження коштів їх треба переслати на новий рахунок. Жінка перекинула майже 35 тисяч гривень.

За обома фактами поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч 1. ст. 190 (Шахрайство).

  • До теми: Хотіла отримати допомогу, а втратила гроші: шахраї оформили кредит на прикарпатку в розмірі 40 тисяч гривень

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни