За 6 днів ЗСУ знищили у боях під Бахмутом 1100 російських солдатів – Новини України

За 6 днів ЗСУ знищили у боях під Бахмутом 1100 російських солдатів - Новини України

Поблизу Бахмута Донецької області українські захисники ліквідували 1100 військовослужбовців Росії менш ніж за 1 тиждень. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у традиційному зверненні до українців.

– Дякую всім нашим воїнам «Хортиці» та «Таврії», які борються на найгарячіших напрямках у максимально жорстких умовах. Менш ніж за один тиждень – за час із 6 березня – і лише на одному Бахмутському напрямку вдалося знищити понад 1100 солдатів ворога – це безповоротні втрати Росії, втрати саме там під Бахмутом, – сказав президент.

За його словами, ще як мінімум 1500 російських солдатів отримали поранення, після яких не можуть вийти у бій. Також ЗСУ знищили десятки одиниць ворожої техніки та понад 10 російських складів із боєприпасами.

Глава держави висловив подяку нашим воїнам, які продовжують мужньо обороняти Бахмут. Також президент відзначив бійців «Таврії», які результативно воюють у районах Авдіївки та Мар’їнки; артилеристів 55-ї окремої бригади «Запорізька Січ»; воїнів 35-ї окремої бригади морської піхоти, 74-го окремого розвідбата, 79-ї десантної бригади та інші війська.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни