За 30 днів травня франківські патрульні виявили 71 водія з ознаками сп’яніння

На усіх керманичів патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування автомобілем у стані сп’яніння або відмова від проходження огляду) КУпАП. 01 Червня, 2023, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 99 Не сідайте за кермо у нетверезому стані і будьте відповідальними! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

33 водії перебували у стані алкогольного сп’яніння, дев’ять керманичів – у стані наркотичного сп’яніння. 29 водіїв відмовилися від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку, повідомляють “Вікна” з посиланням на патрульну поліцію Івано-Франківської області.

На усіх керманичів патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування автомобілем у стані сп’яніння або відмова від проходження огляду) КУпАП. Вкотре нагадуємо, відповідальність за керування у стані сп’яніння:️ за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння або відмова від проходження огляду на стан сп’яніння) КУпАП — штраф 17000 гривень із позбавленням права керування на рік; за ч. 2 ст. 130 (Повторне протягом року керування у стані сп’яніння) КУпАП — штраф 34000 гривень із позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адмінарешт на 10 діб із оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого; за ч. 3 ст. 130 (Третє та наступні протягом року керування у стані сп’яніння) КУпАП — 51000 гривень із позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб із позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу; за ч. 4 ст. 130 (Вживання алкоголю, наркотичних речовин чи лікарських препаратів до проведення відповідного огляду) КУпАП – 34000 гривень або адміністративний арешт на строк п’ятнадцять діб із позбавленням права керування 3 роки. Не сідайте за кермо у нетверезому стані і будьте відповідальними!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни