“З вірою в Бога і Перемогу”. У Голині на фестивалі духовної музики зібрали 75 тис. гривень

12 лютого у найбільшому селі Калуської громади — Голині — відбувся І фестиваль духовної музики “З вірою в Бога і Перемогу” на підтримку 102 окремої бригади територіальної оборони імені полковника Дмитра Вітовського, до якої входить підрозділ з Калуської громади. 13 Лютого, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 478 В Голині вдалося зібрати 75 тис. гривень на потреби 102 окремої бригади. Фото: Калуська міська рада, Іван Мазурик Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Розпочався фестиваль з Божественної Літургії в церкві Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ. Опісля було урочисте відкриття благодійного ярмарку, де місцеві ґаздині та майстрині презентували домашню випічку, солодощі, вироби ручної роботи. На церковному подвір’ї голиняни смажили картоплю і варили вареники, якими частували присутніх, інформують “Вікна”.

Близько 20 колективів з Калуської, Брошнів-Осадської, Більшівцівської та Верхнянської громад подарували слухачам святковий настрій. Гостями свята були архієрейський хор «Emis» та заслужений працівник культури України, парох долинської церкви Серця Ісуса та Серця Марії о. Вітольд Левицький. Спостерігати за виступами колективів можна було і на вулиці, адже для зручності розмістили екран з відеотрансляцією.

Міський голова Андрій Найда нагородив подяками за організацію фестивалю старосту Голиня Тараса Кушлика, настоятеля Голинського храму Покрови Пресвятої Богородиці о. Анатолія Козака та депутата Калуської міської ради, старшого брата парафії Покрови Пресвятої Богородиці Івана Мазурика.

Організаторам І фестивалю духовної музики “З вірою в Бога і Перемогу” вдалося зібрати 75 тис. гривень на потреби 102 окремої бригади.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни