З ранку до ночі. На Прикарпатті влада дозволила продаж алкоголю до 21.00

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук затвердила зміни до наказу “Про встановлення обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, на території Івано-Франківської області”. 10 Серпня, 2022, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 923 Ілюстроване фото. Станом на 10 серпня наказ з офіційної сторінки Івано-Франківської ОВА видалено

Якщо раніше алкоголь дозволяли продавати з 12:00 до 16:00, то тепер — з 10:00 до 21:00, йдеться у наказі голови Івано-Франківської ОВА.

Відповідні зміни внесли, беручи до уваги численні звернення суб’єктів господарської діяльності, з метою поліпшення економічної ситуації на території області.

Проте станом на 10 серпня наказ з офіційної сторінки видалено.

Раніше керівник муніципальної варти Івано-Франківська Олександр Пікуляк виступав за повернення заборони продажу алкоголю.

Тим часом депутат Калуської міської ради Петро Білінський просив зняти обмеження на продаж алкоголю у кафе і ресторанах.

Нагадаємо, що 4 квітня Івано-Франківська обласна державна адміністрація — обласна військова адміністрація видала наказ «Про наказ про встановлення обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, на території Івано-Франківської області».

Відтак було дозволено продаж алкоголю з 12.00 до 16.00.

Попередній наказ обласної військової адміністрації, яким було запроваджено обмеження на продаж алкоголю від 27 лютого (зі змінами), втратив чинність. Нагадаємо, тоді на території Івано-Франківської області заборонили продавати алкоголь до закінчення воєнного стану. Згодом, всередині березня, заборону пом’якшили і дозволили продавати пиво.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни