З Прикарпаття примусово видворили двох іноземців

Днями працівники міграційної служби ухвалили рішення про примусове видворення з України ще двох іноземців. Обидва з однаковою історією перебування в Україні: легальний в’їзд, вчинення особливо тяжкого чи тяжкого кримінального правопорушення, засудження і покарання у вигляді позбавлення волі. 18 Вересня, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 490 Ілюстроване фото. Ці іноземці щонайменше 5 років не матимуть можливості в’їхати на територію України Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Йдеться про 55-річного громадянина Республіки Узбекистан (відбув 15-річний термін ув’язнення за вчинення убивства) і 67-річного громадянина Республіки Вірменія (10 років позбавлення волі за вчинення грабежів). Щойно в іноземців завершився термін відбування покарання, ухвалили рішення про їх примусове видворення з України, повідомляє міграційна служба Івано-Франківської області.

Наразі цих осіб доправлено у пункт тимчасового перебування іноземців з метою їх ідентифікації (забезпечення проїзними документами) і здійснення подальших заходів з виконання процедури видворення у країну походження чи в треті країни.

Крім того, ухвалено рішення про те, що ці іноземці щонайменше 5 років не матимуть можливості в’їхати на територію України.

За інформацією міграційної служби, з початку цього року в Івано-Франківській області виявлено 95 іноземців з неврегульованим статусом.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни