З полону РФ повернули ще 52 українців

Серед звільнених – начальник хірургічного відділення військового шпиталю Маріуполя, який був на “Азовсталі”, молодий військовий хірург 65-го військового мобільного шпиталю, а також морпіх, дружина якого нещодавно вийшла з полону та добровольця з Маріуполя із символічним прізвищем “Москва”, зазначив Єрмак. Крім того, за його словами, звільнили моряка з острова Зміїний та деяких військових, яких полонили у Чорнобильській зоні. 30 Жовтня, 2022, 10:30 Україна Переглядів: 128 Серед звільнених – начальник хірургічного відділення військового шпиталю Маріуполя, який був на “Азовсталі”

Між Україною та Росією відбувся черговий обмін полоненими, в рамках якого додому повернулися ще 52 українців, повідомив у суботу, 29 жовтня, глава офісу президента України Андрій Єрмак, повідомляють “Вікна” з посиланням на телеграм канал Андрія Єрмака.

“Провели черговий обмін полонених. Вдалося звільнити 52-х наших людей – офіцерів, медиків, сержантів та солдат. Серед них – 12 бійців НГУ, включно з двома “Азовцями”, 18 з ВМС, 8 з ДПСУ, 9 із ТРо, 3 воїнів ЗСУ та 2 цивільних”, – написав він у Telegram.

“>

Серед звільнених – начальник хірургічного відділення військового шпиталю Маріуполя, який був на “Азовсталі”, молодий військовий хірург 65-го військового мобільного шпиталю, а також морпіх, дружина якого нещодавно вийшла з полону та добровольця з Маріуполя із символічним прізвищем “Москва”, зазначив Єрмак. Крім того, за його словами, звільнили моряка з острова Зміїний та деяких військових, яких полонили у Чорнобильській зоні.

В Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими зазначили, що також серед звільнених – взяті у полон українці на Харківщині, Донеччині та Бучі на Київщині. “Наймолодшому звільненому нещодавно виповнилося 19 років, найстаршому – 56. Частина звільнених українців мають бойові поранення або хронічні хвороби”, – наголосили у штабі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни