З полону на Прикарпаття повернеться боєць “десятки” Ярослав Жосан

Інформацію підтвердила голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук. 14 Листопада, 2022, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 502 Під час останнього обміну 11 листопада додому повернулися 45 українських військових. Фото: Андрій Єрмак

Як відомо, 11 листопада в Україну повернулися 45 наший військових, які перебували у російському полоні. Про це повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

Серед повернених додому захисників — солдати та сержанти. Також вдалося повернути два тіла загиблих українських бійців.

В межах останнього обміну полоненими звільнений боєць 10 гірсько-штурмової бригади Ярослав Жосан.

Він служив в 109 батальйоні. З серпня вважався зниклим безвісти. Потрапив у полон під час виконання бойового завдання в населеному пункті Зайцеве Донецької області.

Зараз воїн повертається додому, проходить повне медичне обстеження. Надалі на нього чекає реабілітація.

“Дякуємо нашому бійцю за службу. Вітаємо прикарпатського воїна Ярослава Жосана вдома!”, — зазначила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

Раніше йшлося, що на Прикарпаття з полону повертається Михайло Несторук. Наш боєць потрапив у полон під час виконання бойового завдання в населеному пункті Вовчоярівка Попаснянського району Луганської області.

Раніше додому повернулися двоє військових Прикарпаття, які від травня були в полоні окупантів.

Звільнена з полону офіцер-психолог, лейтенант Анастасія Терешіна. Вона потрапила в полон 18 травня під час окупації міста Маріуполя російськими військами.

Також звільнений з полону ще один наш військовослужбовець Василь Заярний, який від 16 травня перебував у російському полоні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни