З полону додому на Прикарпаття повернулися п’ятеро бійців

У межах чергового обміну полоненими, який відбувся у суботу, 4 лютого, в Україну повернулися 5 військовослужбовців з Прикарпаття. 06 Лютого, 2023, 17:20 Прикарпаття Переглядів: 650 Ілюстроване фото. Від початку повномасштабного вторгнення росії додому повернулися 23 військових з Прикарпаття Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Зокрема, звільнений боєць Роман Бенько. Потрапив в полон в червні 2022 року в Луганській області.

Повернувся додому військовослужбовець Владислав Богайчук. Востаннє виходив на зв’язок з рідними наприкінці травня 2022 року. Вважався зниклим безвісти з 18 травня.

Також серед звільнених солдат Василь Бойчук. В кінці грудня 2022 року зник безвісти під час бою з ворожими формуваннями рф в Бахмуті.

Додому повернувся військовий Дмитро Остащук. Зник безвісти 1 грудня 2022 року під час ведення бойових дій в Донецькій області.

Серед звільнених солдат Руслан Шаповалов. Боєць знаходився в полоні із середини квітня 2022 року.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну додому повернулися 23 військових з Прикарпаття.

“Дякуємо нашим воїнам за службу на благо всього українського народу. Дякуємо за стійкість і міцність. Ви є форпостом нашої незалежності. Вітаємо прикарпатських бійців вдома”, — повідомила начальниця івано-Франківської обласної військоої адміністрації Світлана Онищук.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни