З початку війни Україна повернула з російського полону 1031 захисника – Новини України

З початку війни Україна повернула з російського полону 1031 захисника - Новини України

Фото: t.me/dmytro_lubinetzs

Україна продовжує працювати по питанню обміну полоненими, внаслідок чого додому з початку березня повернулася 1031 особа. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

– Ми пам’ятаємо про всіх, кого тримають у полоні в Росії та на окупованій території, і зробимо все, щоб повернути кожного та кожну. Наша команда, яка займається обмінами, працює постійно. Це Буданов, Єрмак, Усов, Лубінець та інші. Усього за час із березня вже звільнено з російського полону 1031 людину. Дякую всій команді за цей результат!, – сказав Зеленський.

Як зазначив президент, у рамках останнього обміну полоненими, який відбувся 29 жовтня, на батьківщину повернулися двоє цивільних та 50 бійців тероборони, Нацгвардії, ВМС та Держприкордонслужби.

– Андрій Альбов – начальник хірургічного відділення військового шпиталю Маріуполя, він був евакуйований з «Азовсталі». Василь Чаленко – доброволець, тероборонець, командир відділення розвідувального взводу, – наголосив голова держави.

За словами Зеленського, серед звільнених з полону є моряк з острову Зміїний, захоплений у полон при захисті ЧАЕС нацгвардієць та пенсіонер СБУ, якого росіяни взяли в полон у Бучі.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни