З початку війни до Калуської громади релокувались 25 підприємств

В першу неділю осені своє професійне свято – день підприємця – відзначають люди, чий внесок в розвиток економіку держави, краю, громади є досить суттєвим. 03 Вересня, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 299 Ілюстроване фото. Більша частина підприємств розпочали свою діяльність. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Часто ризикуючи власним добробутом вони своєю працею створюють передумови для нормального  функціонування сучасного суспільства. Їхня діяльність значною мірою є генератором розвитку різноманітних галузей та джерелом успіху для інших людей в багатьох царинах, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

На території Калуської  громади здійснюють діяльність понад 3 тисячі суб’єктів господарювання малого та середнього бізнесу.

25 підприємств з початку війни релокувались до громади, більша частина з них вже розпочали свою виробничу діяльність.

Попри труднощі,  промисловими підприємствами вживаються заходи з адаптації до роботи в умовах воєнного часу. Станом на 1 серпня 2023 року на території Калуської Калуської МТГ функціонує 1042 підприємства роздрібної торгівлі та 94 заклади ресторанного господарства, 5 ринків, 1 критий торговий ряд, 1 критий торговий майданчик, 1 торгова площадка, 15 авто — та газозаправних станцій, 56 аптек, а також – 460 підприємств побутового обслуговування.

 Серед них 104 підприємств з надання перукарських та косметичних послуг, 42 підприємства з пошиття одягу, 6 підприємств, що надають фото послуги, 17 – послуги саун та послуги, пов’язані з доглядом за тілом, 10 – з ремонту годинників, 20 – з ремонту електропобутової техніки та інших побутових приладів, 26 – з ремонту теле-радіо апаратури, 53 – з ремонту та обслуговування автівок, 15 підприємств з виготовлення та ремонту взуття і шкіряних виробів, 19 – з виготовлення та ремонту меблів та інші.

 Саме від підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць, поповнення бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві.  

Зараз, в нелегкий для України час, калуські підприємці беруть активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем міста і надають відчутну допомогу нашим Захисникам на фронті.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни