З початку повномасштабної війни до поліції Прикарпаття надійшло близько 210 тисяч повідомлень

Новини З початку повномасштабної війни до поліції Прикарпаття надійшло близько 210 тисяч повідомлень Сьогодні
Потрапили в біду, стали жертвою або очевидцем домашнього насильства, вчинили ДТП – в таких найчастіше випадках телефонують громадяни за допомогою до поліції.

Оператори спецлінії «102» забезпечують прийняття та реєстрацію повідомлень про правопорушення або події з усієї території Івано-Франківської області. За результатами опрацювання усіх звернень інспектори відділу диспетчерської служби здійснюють оперативне реагування на них. Так, з початку війни надійшло майже 209 000 звернень, з них 21 тис 415 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та близько 187 тисяч повідомлень про події не кримінального змісту, на які оперативно відреагували співробітники відповідних підрозділів поліції.

Нагадуємо, що в підрозділі «102» обласної поліції продовжують працювати додаткові номери мобільних телефонів – 067-345-00-15 (з встановленими мобільними застосунками основних менеджерів Telegram та WhatsApp), а також резервні мобільні номери телефонів 068-613-85-56, 067-345-19-50, 067-345-23-29 на які можна звертатися у разі технічної несправності спецлінії «102». Поряд з тим, громадяни можуть звернутись у чат-бот Telegram поліції.

Вже 377 днів війни поліцейські краю спільно зі співробітниками інших правоохоронних структур, військовослужбовцями та представниками громадських формувань патрулюють вулиці Івано-Франківська та інших населених пунктів області, чергують на блокпостах, займаються профілактикою правопорушень, а також розкривають злочини та надають громадянам весь спектр поліцейських послуг.

За цей нелегкий час поліцейські Івано-Франківщини показали свою мужність, витривалість, як в тилу, так і на полі бою, лінії вогню. А найголовніше – непереборне бажання стояти на захисті українського народу.

Ми вистояли, адже єдині, сильні, нескорені і незламні.

Поліція Івано-Франківської області

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни