З Калуша з кордон виїхали 2314 учнів та 88 педагогів, з яких повернулася тільки половина

Про це йшлося на зустрічі керівників закладів освіти Калуської громади, у якій взяла участь заступник міського голови Надія Гуш. 31 Серпня, 2022, 07:00 Калуш Переглядів: 233 Освітяни обговорили особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану

Перед початком 2022-2023 навчального року у рамках серпневої конференції педагогічний працівників освітяни обговорили особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

За час війни у громаді зареєстрували 950 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, 600 із яких — шкільного віку. Безпосередньо у закладах освіти Калуської громади навчалися 493 дитини. За кордон виїхало 2314 учнів та 88 педагогів, з яких повернулися тільки половина. Тому, йдеться у повідомленні, робота у 2022-2023 навчальному році буде спрямована на охоплення всіх дітей громади різними формами навчання.

Також на зустрічі керівників закладів освіти Калуської громади приділили увагу питанню національно-патріотичного виховання як засобу становлення сучасного українця, адаптованого до нових умов життя, психологічній підтримці учасників освітнього процесу в період воєнного стану.

Освітяни обговорили й особливості організації безпечного освітнього середовища з фахівцями цивільного захисту Калуського управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни