З Калуша в Австрію поїхав 51 переселенець із Маріуполя, Макарова, Києва і Бердянська

За сприяння Калуської міської ради 17 сімей (51 особа) перетнули кордон та відправилися на тимчасове проживання в Австрію. 06 Квітня, 2022, 10:00 Калуш Переглядів: 148 Загалом із Калуша в Австрію виїхали 17 сімей

Це сім’ї внутрішньо переміщених осіб із Маріуполя, Мелітополя, Макарова, Києва та Бердянська, які перебували у Калуській громаді, повідомив міський голова Андрія Найда.

Австрійська організація 4×4-HILFE та Даніель Муралер уже вдруге запропонували українським сім’ям прихисток у своїй державі.

Міська влада висловлює вдячність ТзОВ «ЄВРО-АВТО-БАН» та Олександру Добровольському за наданий транспорт й організацію перевезення, працівниці служби у справах дітей Тетяні Бідюк — за супровід, викладачці ліцею №7 Галині Пухті — за послуги перекладача.

Раніше австрійські волонтери прихистили три сім’ї з Калуської громади.

Тоді на пропозицію австрійських волонтерів погодилися 12 сімей. Зорганізованим транспортом 45 вимушено переміщених із Київської, Харківської та Луганської областей та три сім’ї з Калуської громади було доправлено до пункту призначення. З Калуша виїхали багатодітна, опікунська та родина з дитиною з інвалідністю.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни