З Івано-Франківщини примусово видворили росіянку

Працівники відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в Івано-Франківській області повною мірою забезпечили виконання рішення суду про примусове видворення з України громадянки рф.

Про це йдеться в дописі Міграційної служби Івано-Франківської області, пише Фіртка.

За певними даними, 34-річна росіянка у жовтні цього року нелегальним шляхом в’їхала в Україну через тимчасово окуповану територію, опинившись у Запоріжжі.

За декілька днів міграційна служба Запорізької області виявила факт незаконного перебування іноземки. Щодо неї було прийнято рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни з забороною подальшого в’їзду в Україну на 3 роки.

“Зобов’язання виїхати з України правопорушниця не виконала, натомість подалася до Івано-Франківська. Але й тут їй не світило: 1 листопада цією особою зацікавилися працівники прикарпатської міграційної служби.

Того ж дня щодо росіянки було складено протокол про адміністративне правопорушення, а також прийняли рішення про її затримання для з’ясування причин та обставин правопорушення.

Надалі УДМС в області звернулося до суду з позовом до іноземки про її примусове видворення з України, а також її затримання з метою забезпечення виконання процедури видворення.

Розглянувши обґрунтований правовими підставами позов, суд повністю задовольнив вимоги міграційної служби. Громадянку рф невдовзі доправили до пункту контролю та передали прикордонній службі для негайного виконання судового рішення іменем України”, – йдеться в дописі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни