З Херсонщини щодня евакуювали 450 осіб та їх кількість зростає – Новини України

З Херсонщини щодня евакуювали 450 осіб та їх кількість зростає - Новини України

Фото: REUTERS

З Херсонщини щодобово евакуювали близько 450 мешканців. Кількість охочих виїхати останнім часом зросла більш ніж удвічі. Про це повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань в ефірі “Еспресо”.

За його словами, щодня кількість тих, хто хоче евакуюватись, зростає. Це пов’язано безперервними обстрілами з боку російських військ.

– Кількість людей, які почали виїжджати, справді побільшало. І справді збільшилася кількість людей, які користуються безкоштовною евакуацією. Вона зросла більш ніж удвічі. Якщо щодня послугою безкоштовної евакуації користувалося близько 200 осіб, то зараз за добу користується 450 осіб. І щодня така кількість людей збільшується, – наголосив він.

За словами Хланя, у Херсонській області організовано безкоштовну автобусну евакуацію. Крім того є ті, хто виїжджає самостійно. Їхня кількість так само зростає.

Раніше Хлань заявив, що російські окупанти намагаються зробити з правобережжя та лівобережжя Херсонської області “сіру зону”. Місто практично щодня страждає від російських обстрілів. При цьому комунальні служби продовжують відновлювати інфраструктуру.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни