З Херсона вирушив поїзд із першою сотнею евакуйованих українців – Новини України

З Херсона вирушив поїзд із першою сотнею евакуйованих українців - Новини України

Фото: t.me/minre_ua/2088

У Херсоні розпочали евакуацію місцевих жителів до безпечніших регіонів України. Потяг із першими 100 людьми вирушив до Хмельницького. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

– Сьогодні з Херсона вирушив поїзд на Хмельницький із першими 100 херсонцями, які скористалися безкоштовною евакуацією, забезпеченою урядом. Серед них 26 дітей, 7 лежачих хворих та 6 маломобільних людей, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, після прибуття до Хмельницького всім евакуйованим херсонцям нададуть необхідну допомогу. Йдеться про безкоштовне житло, гуманітарну допомогу та оформлення державної виплати.

Також у Мінреінтеграції нагадали про можливість евакуюватися з Херсона автобусами до Одеси, Миколаєва та Кривого Рогу. з цих міст українці також зможуть вирушити поїздом до західних областей нашої країни.

На початку листопада українські війська увійшли до Херсона та взяли місто під свій контроль. Російські солдати залишили місто – втекли на лівий берег Дніпра. Після деокупації Херсонщини росіяни почали обстрілювати населений пункт. Внаслідок цього є жертви серед мирних людей. Влада України закликала людей евакуюватися до безпечніших регіонів України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни