З донецької Мар’їнки вивезли все населення – Новини України

З донецької Мар’їнки вивезли все населення - Новини України

Фото: npu.gov.ua

У Донецькій області екіпаж «Білий янгол» евакуйовав 100 відсотків цивільного населення Мар’їнки. Як повідомили у прес-службі поліції, наразі «білі янголи» приділяють основну увагу мешканцям Красногорівки, в якому вижити без підтримки вкрай важко.

– Мар’їнка постійно перебуває під прямим ураженням ворога. В місті не вціліло жодної будівлі. Вісім місяців повномасштабної війни поліцейський екіпаж «Білий янгол» допомагав людям виїхати з-під обстрілів. Наразі в Мар’їнці не залишилося цивільного населення, – наголосили в поліції.

У сусідній Красногорівці ще залишається близько 800 жителів. Тут відсутні вода, світло, газопостачання. Поліцейські займаються евакуацією, рятують поранених, виїжджають на повідомлення про нерозірвані снаряди та доставляють гуманітарні вантажі.

 «Білі янголи» – єдині з екстрених служб, які працюють в місті та на допомогу яких можуть розраховувати мешканці. Під час чергового рейсу до Красногорівки вони евакуювали тяжкохвору жінку з підозрою на інсульт, пораненого чоловіка та літню жительку, яка вирішила виїхати до безпечного регіону.

Зважаючи на важку ситуацію в місті, поліцейські вкотре закликали громадян не чекати з виїздом і врятувати своє життя та здоров’я.

Екіпаж «Білий янгол»  – це група місцевих поліцейських, які їздять до прифронтових міст та селищ. Вивозять цивільних, тим, хто залишається, допомагають продуктами та ліками.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни